2SP1202-1.A..-1...
2SP1202-1.A..-1...
2SP1202-1.A..-1...
Нет отзывов
Код товара: 2SP1202-1.A..-1...
В наличии много 1000 шт
ECS motor spindle synchronous 12.0 kW, 42 Nm, 2700 rpm Nmax 15000 rpm, S6-40% 55 Nm Cartridge version Spindle diameter 200 mm Bearing with permanent grease lubrication Connection for bearing sealing air Discharge air tool interface
Product
Article Number (Market Facing Number)2SP1202-1.A..-1...
Product DescriptionECS motor spindle synchronous 12.0 kW, 42 Nm, 2700 rpm Nmax 15000 rpm, S6-40% 55 Nm Cartridge version Spindle diameter 200 mm Bearing with permanent grease lubrication Connection for bearing sealing air Discharge air tool interface