3RF2916-0JA16-1KK0
3RF2916-0JA16-1KK0
3RF2916-0JA16-1KK0
Нет отзывов
Код товара: 3RF2916-0JA16-1KK0
В наличии много 1000 шт
heating current monitoring current range 16 A / 40 °C 400 … 600 V 24 V AC/DC remote teach/without control connector with standby mode for semiconductor relay / contactor
Product
Article Number (Market Facing Number)3RF2916-0JA16-1KK0
Product Descriptionheating current monitoring current range 16 A / 40 °C 400 … 600 V 24 V AC/DC remote teach/without control connector with standby mode for semiconductor relay / contactor