3RF2020-1AA45
3RF2020-1AA45
3RF2020-1AA45
Нет отзывов
Код товара: 3RF2020-1AA45
В наличии много 1000 шт
Semiconductor relay, 1-phase 3RF2 Width 45 mm, 20 A 48-600 V / 4-30 V DC screw terminal Blocking voltage 1200 V
Product
Article Number (Market Facing Number)3RF2020-1AA45
Product DescriptionSemiconductor relay, 1-phase 3RF2 Width 45 mm, 20 A 48-600 V / 4-30 V DC screw terminal Blocking voltage 1200 V