3RA2315-8XB30-2AP0
3RA2315-8XB30-2AP0
3RA2315-8XB30-2AP0
Нет отзывов
Код товара: 3RA2315-8XB30-2AP0
В наличии много 1000 шт
reversing contactor assembly, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, spring-loaded terminal, electrical and mechanical interlock
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA2315-8XB30-2AP0
Product Descriptionreversing contactor assembly, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, spring-loaded terminal, electrical and mechanical interlock
Product familySIRIUS 3RA23 reversing contactor assemblies, up to 55 kW