3RT1265-6AB36
3RT1265-6AB36
3RT1265-6AB36
Нет отзывов
Код товара: 3RT1265-6AB36
В наличии много 1000 шт
vacuum contactor AC-3e/AC-3 265 A, 132 kW / 400 V, 3-pole, Uc: 23-26 V AC(50-60 Hz) / DC drive: conventional auxiliary contacts 2 NO + 2 NC main circuit: busbar control and auxiliary circuit: screw terminal
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT1265-6AB36
Product Descriptionvacuum contactor AC-3e/AC-3 265 A, 132 kW / 400 V, 3-pole, Uc: 23-26 V AC(50-60 Hz) / DC drive: conventional auxiliary contacts 2 NO + 2 NC main circuit: busbar control and auxiliary circuit: screw terminal