3RT2026-2EK60
3RT2026-2EK60
3RT2026-2EK60
Нет отзывов
Код товара: 3RT2026-2EK60
В наличии много 1000 шт
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, with plugged-in RC element, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2026-2EK60
Product Descriptionpower contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, with plugged-in RC element, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0