3RT2026-2CV60
3RT2026-2CV60
3RT2026-2CV60
Нет отзывов
Код товара: 3RT2026-2CV60
В наличии много 1000 шт
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 480 V AC, 60 Hz, with plugged-in varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2026-2CV60
Product Descriptionpower contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 480 V AC, 60 Hz, with plugged-in varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0