3RT2026-2AC24
3RT2026-2AC24
3RT2026-2AC24
Нет отзывов
Код товара: 3RT2026-2AC24
В наличии много 1000 шт
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 24 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, spring-loaded terminal, size: S0, removable auxiliary switch
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2026-2AC24
Product Descriptionpower contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 24 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, spring-loaded terminal, size: S0, removable auxiliary switch