3RT2026-1AU60
3RT2026-1AU60
3RT2026-1AU60
Нет отзывов
Код товара: 3RT2026-1AU60
В наличии много 1000 шт
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 277 V AC, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S0
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2026-1AU60
Product Descriptionpower contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 277 V AC, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S0