3RT2026-1AK60-0UA0
3RT2026-1AK60-0UA0
3RT2026-1AK60-0UA0
Нет отзывов
Код товара: 3RT2026-1AK60-0UA0
В наличии много 1000 шт
contactor, NEMA version, 5 HP, 460 / 575 V, 3-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S0
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2026-1AK60-0UA0
Product Descriptioncontactor, NEMA version, 5 HP, 460 / 575 V, 3-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S0