3RT2516-1AK60
3RT2516-1AK60
3RT2516-1AK60
Нет отзывов
Код товара: 3RT2516-1AK60
В наличии много 1000 шт
power contactor, AC-3, 9 A, 4 kW / 400 V, 4-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, main contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S00
Product
Article Number (Market Facing Number)3RT2516-1AK60
Product Descriptionpower contactor, AC-3, 9 A, 4 kW / 400 V, 4-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, main contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S00