3RH2122-1AP60
3RH2122-1AP60
3RH2122-1AP60
Нет отзывов
Код товара: 3RH2122-1AP60
В наличии много 1000 шт
Contactor relay, 2 NO + 2 NC, 220 V AC, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal
Product
Article Number (Market Facing Number)3RH2122-1AP60
Product DescriptionContactor relay, 2 NO + 2 NC, 220 V AC, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41A / 41A