3RH2122-1AK60
3RH2122-1AK60
3RH2122-1AK60
Нет отзывов
Код товара: 3RH2122-1AK60
В наличии много 1000 шт
Contactor relay, 2 NO + 2 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal
Product
Article Number (Market Facing Number)3RH2122-1AK60
Product DescriptionContactor relay, 2 NO + 2 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal
Product familySIRIUS 3RH2 contactor relays, 4- and 8-pole
Product Lifecycle (PLM)PM300:Active Product
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41A / 41A