3RA2415-8XF31-1AP6
3RA2415-8XF31-1AP6
3RA2415-8XF31-1AP6
Нет отзывов
Код товара: 3RA2415-8XF31-1AP6
В наличии много 1000 шт
Contactor assembly for star-delta (wye-delta) start AC-3, 5.5 kW/400 V, 220 V AC 50 Hz / 240 V, 60Hz, 3-pole Size S00, screw terminals electrical and mechanical interlock 3 NO integrated
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA2415-8XF31-1AP6
Product DescriptionContactor assembly for star-delta (wye-delta) start AC-3, 5.5 kW/400 V, 220 V AC 50 Hz / 240 V, 60Hz, 3-pole Size S00, screw terminals electrical and mechanical interlock 3 NO integrated
Product familySIRIUS 3RA24 contactor assemblies for star-delta (wye-delta) starting, up to 90 kW