3SK2112-2AA10
3SK2112-2AA10
3SK2112-2AA10
Нет отзывов
Код товара: 3SK2112-2AA10
В наличии много 1000 шт
SIRIUS safety relay basic unit 3SK2 series 10 F-DI, 2 F-DQ, 1 DQ, 24 V DC Can be parameterized via SIRIUS Safety ES 22.5 mm overall width spring-loaded terminal (push-in) up to SIL 3 (IEC 62061) up to performance level e (ISO 13849-1) output expansions 3SK1, coupling relay 3RQ1 and fail-safe motor starters 3RM1 via device connector connectable
Product
Article Number (Market Facing Number)3SK2112-2AA10
Product DescriptionSIRIUS safety relay basic unit 3SK2 series 10 F-DI, 2 F-DQ, 1 DQ, 24 V DC Can be parameterized via SIRIUS Safety ES 22.5 mm overall width spring-loaded terminal (push-in) up to SIL 3 (IEC 62061) up to performance level e (ISO 13849-1) output expansions 3SK1, coupling relay 3RQ1 and fail-safe motor starters 3RM1 via device connector connectable
Product familySIRIUS 3SK2 basic units
Product Lifecycle (PLM)PM300:Active Product
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41L / 41L
List Price Show prices
Customer Price Show prices
Surcharge for Raw MaterialsNone
Metal FactorNone
Delivery information
Export Control RegulationsAL : N / ECCN : 9N9999
Estimated dispatch time (Working Days)5 Day/Days
Net Weight (kg)0,210 Kg
Packaging Dimension36,00 x 109,00 x 152,00
Package size unit of measureMM
Quantity Unit1 Piece
Packaging Quantity1
Additional Product Information
EAN4047621004938
UPCNot available
Commodity Code85371098
LKZ_FDB/ CatalogIDCC-IC10
Product Group3761
Group CodeR711
Country of originGermany
Compliance with the substance restrictions according to RoHS directiveSince: 28.05.2009
WEEE (2012/19/EU) Take-Back ObligationYes
REACH Art. 33 Duty to inform according to the current list of candidates
Lead CAS-No. 7439-92-1 > 0, 1 % (w / w)
Lead
Lead monoxide (lead ... CAS-No. 1317-36-8 > 0, 1 % (w / w)
Lead monoxide (lead oxide)
Lead titanium zircon... CAS-No. 12626-81-2 > 0, 1 % (w / w)