3SE5232-0LK21
3SE5232-0LK21
3SE5232-0LK21
Нет отзывов
Код товара: 3SE5232-0LK21
В наличии много 1000 шт
Position switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm
Product
Article Number (Market Facing Number)3SE5232-0LK21
Product DescriptionPosition switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm
Product familyEnclosure width 31 mm acc. to EN 50047
Product Lifecycle (PLM)PM300:Active Product
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41K / 41K
List Price Show prices
Customer Price Show prices
Surcharge for Raw MaterialsNone
Metal FactorLA------
Delivery information
Export Control RegulationsAL : N / ECCN : N
Estimated dispatch time (Working Days)5 Day/Days
Net Weight (kg)0,102 Kg
Packaging Dimension43,00 x 49,00 x 127,00
Package size unit of measureMM
Quantity Unit1 Piece
Packaging Quantity1
Additional Product Information
EAN4011209694620
UPCNot available
Commodity Code85365080
LKZ_FDB/ CatalogIDCC-IC10
Product Group5317
Group CodeR711
Country of originGermany
Compliance with the substance restrictions according to RoHS directiveSince: 01.07.2006
WEEE (2012/19/EU) Take-Back ObligationYes
REACH Art. 33 Duty to inform according to the current list of candidates
Imidazolidine-2-thio... CAS-No. 96-45-7 > 0, 1 % (w / w)