3SE5000-0AA31
3SE5000-0AA31
3SE5000-0AA31
Нет отзывов
Код товара: 3SE5000-0AA31
В наличии много 1000 шт
twist lever for position switch 3SE52 Stainless steel lever 21 mm long plastic roller 19 mm according to EN 50047
Product
Article Number (Market Facing Number)3SE5000-0AA31
Product Descriptiontwist lever for position switch 3SE52 Stainless steel lever 21 mm long plastic roller 19 mm according to EN 50047
Product familyEnclosure width 31 mm acc. to EN 50047