3SE5212-0LK21
3SE5212-0LK21
3SE5212-0LK21
Нет отзывов
Код товара: 3SE5212-0LK21
В наличии много 1000 шт
Position switch Metal enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm
Product
Article Number (Market Facing Number)3SE5212-0LK21
Product DescriptionPosition switch Metal enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm
Product familyEnclosure width 31 mm acc. to EN 50047