3SE5232-0LK21-1AY0
3SE5232-0LK21-1AY0
3SE5232-0LK21-1AY0
Нет отзывов
Код товара: 3SE5232-0LK21-1AY0
В наличии много 1000 шт
Position switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm suitable for -40 °C Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm
Product
Article Number (Market Facing Number)3SE5232-0LK21-1AY0
Product DescriptionPosition switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm suitable for -40 °C Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm