3RM1201-2AA04
3RM1201-2AA04
3RM1201-2AA04
Нет отзывов
Код товара: 3RM1201-2AA04
В наличии много 1000 шт
reversing starter, 3RM1, 500 V, 0 - 0.12 kW, 0.1 - 0.5 A, 24 V DC, spring-loaded terminal (push-in)
Product
Article Number (Market Facing Number)3RM1201-2AA04
Product Descriptionreversing starter, 3RM1, 500 V, 0 - 0.12 kW, 0.1 - 0.5 A, 24 V DC, spring-loaded terminal (push-in)