3RM1201-1AA14
3RM1201-1AA14
3RM1201-1AA14
Нет отзывов
Код товара: 3RM1201-1AA14
В наличии много 1000 шт
Reversing starter, 3RM1, 500 V, 0 - 0.12 kW, 0.1 - 0.5 A, 110-230 V AC, screw terminals
Product
Article Number (Market Facing Number)3RM1201-1AA14
Product DescriptionReversing starter, 3RM1, 500 V, 0 - 0.12 kW, 0.1 - 0.5 A, 110-230 V AC, screw terminals
Product familySIRIUS 3RM1 motor starters
Product Lifecycle (PLM)PM300:Active Product
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41D / 41D
List Price Show prices
Customer Price Show prices
Surcharge for Raw MaterialsNone
Metal FactorNone
Delivery information
Export Control RegulationsAL : N / ECCN : N
Estimated dispatch time (Working Days)5 Day/Days
Net Weight (kg)0,340 Kg
Packaging Dimension36,00 x 109,00 x 167,00
Package size unit of measureMM
Quantity Unit1 Piece
Packaging Quantity1
Additional Product Information
EAN4011209914834
UPCNot available
Commodity Code85371098
LKZ_FDB/ CatalogIDCC-IC10
Product Group3762
Group CodeR711
Country of originGermany
Compliance with the substance restrictions according to RoHS directiveSince: 01.03.2017
WEEE (2012/19/EU) Take-Back ObligationYes
REACH Art. 33 Duty to inform according to the current list of candidates
Lead CAS-No. 7439-92-1 > 0, 1 % (w / w)
Lead
Lead monoxide (lead ... CAS-No. 1317-36-8 > 0, 1 % (w / w)