3RA6400-1AB43
3RA6400-1AB43
3RA6400-1AB43
Нет отзывов
Код товара: 3RA6400-1AB43
В наличии много 1000 шт
SIRIUS compact starter direct-on-line starter for IO-Link 690 V 24 V DC 0.1...0.4 A IP20 connection main circuit: plug-in, without terminals connection control circuit: screw terminal "phase-out type" alternative 3RK1308 or 3RA8
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA6400-1AB43
Product DescriptionSIRIUS compact starter direct-on-line starter for IO-Link 690 V 24 V DC 0.1...0.4 A IP20 connection main circuit: plug-in, without terminals connection control circuit: screw terminal "phase-out type" alternative 3RK1308 or 3RA8
Successor3RK1308-0AA00-0CP0
Successor DescriptionDirect-on-line starter High Feature; Electronic switching; Electronic overload protection up to 0.09 kW / 400 V; Adjustment range 0.1 .. 0.4 A; PROFIenergy; Option: 3DI/LC module
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group42F / 42F
Net Weight (kg)1,387 Kg
Additional Product Information
EAN4011209714755
Lead CAS-No. 7439-92-1 > 0, 1 % (w / w)
Lead
Lead monoxide (lead ... CAS-No. 1317-36-8 > 0, 1 % (w / w)
Lead monoxide (lead oxide)
Lead titanium zircon... CAS-No. 12626-81-2 > 0, 1 % (w / w)