3RA2220-1HH24-0BB4
3RA2220-1HH24-0BB4
3RA2220-1HH24-0BB4
Нет отзывов
Код товара: 3RA2220-1HH24-0BB4
В наличии много 1000 шт
Load feeder fuseless, Reversing duty 400 V AC, Size S0 5.50...8.00 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor)
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA2220-1HH24-0BB4
Product DescriptionLoad feeder fuseless, Reversing duty 400 V AC, Size S0 5.50...8.00 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor)