3RA2120-1GH24-0BB4
3RA2120-1GH24-0BB4
3RA2120-1GH24-0BB4
Нет отзывов
Код товара: 3RA2120-1GH24-0BB4
В наличии много 1000 шт
Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S0 4.50...6.30 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor)
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA2120-1GH24-0BB4
Product DescriptionLoad feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S0 4.50...6.30 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor)