3RA2120-1GD24-0FB4
3RA2120-1GD24-0FB4
3RA2120-1GD24-0FB4
Нет отзывов
Код товара: 3RA2120-1GD24-0FB4
В наличии много 1000 шт
Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S0 4.50...6.30 A 24 V DC screw terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor) with diode combination plugged in at the front
Product
Article Number (Market Facing Number)3RA2120-1GD24-0FB4
Product DescriptionLoad feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S0 4.50...6.30 A 24 V DC screw terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 kA 1 NO+1 NC (contactor) with diode combination plugged in at the front
Product familySIRIUS 3RA2 load feeders
Product Lifecycle (PLM)PM300:Active Product
Price data
Region Specific PriceGroup / Headquarter Price Group41D / 41D
List Price Show prices
Customer Price Show prices
Surcharge for Raw MaterialsNone
Metal FactorLCO-----
Delivery information
Export Control RegulationsAL : N / ECCN : N
Estimated dispatch time (Working Days)5 Day/Days
Net Weight (kg)1,447 Kg
Packaging Dimension221,00 x 306,00 x 87,00
Package size unit of measureMM
Quantity Unit1 Piece
Packaging Quantity1
Additional Product Information
EAN4011209933842
UPCNot available
Commodity Code85364900
LKZ_FDB/ CatalogIDCC-IC10
Product Group5348
Group CodeR711
Country of originGermany
Compliance with the substance restrictions according to RoHS directivenot available
WEEE (2012/19/EU) Take-Back ObligationYes
REACH Art. 33 Duty to inform according to the current list of candidates
Lead CAS-No. 7439-92-1 > 0, 1 % (w / w)