3RK2400-1CT30-0AA3
3RK2400-1CT30-0AA3
3RK2400-1CT30-0AA3
Нет отзывов
Код товара: 3RK2400-1CT30-0AA3
В наличии много 1000 шт
AS-i compact module K20 digital A/B slave, 4 DI/4 DQ, IP67 4 x input, maximum 200 mA 4 x output, 1 A, 24 V DC maximal 2 A for all outputs 8 x M8 sockets
Product
Article Number (Market Facing Number)3RK2400-1CT30-0AA3
Product DescriptionAS-i compact module K20 digital A/B slave, 4 DI/4 DQ, IP67 4 x input, maximum 200 mA 4 x output, 1 A, 24 V DC maximal 2 A for all outputs 8 x M8 sockets