3RK2400-1BQ30-0AA3
3RK2400-1BQ30-0AA3
3RK2400-1BQ30-0AA3
Нет отзывов
Код товара: 3RK2400-1BQ30-0AA3
В наличии много 1000 шт
AS-i compact module K20 digital A/B slave, 2 DI/2 DQ, IP67 2 x input, maximum 150 mA 2 x output, 1 A 24 V DC max. 1 A for all outputs 2 x M12 sockets with Y assignment
Product
Article Number (Market Facing Number)3RK2400-1BQ30-0AA3
Product DescriptionAS-i compact module K20 digital A/B slave, 2 DI/2 DQ, IP67 2 x input, maximum 150 mA 2 x output, 1 A 24 V DC max. 1 A for all outputs 2 x M12 sockets with Y assignment