3RK2402-2MG00-2AA2
3RK2402-2MG00-2AA2
3RK2402-2MG00-2AA2
Нет отзывов
Код товара: 3RK2402-2MG00-2AA2
В наличии много 1000 шт
AS-i SlimLine Compact module SC22.5 digital, A/B slave 4 DI/2 RQ, IP20 4 x inputs for 3-wire sensor Sensor supply can be switched over 2 x outlet relay 1 A DC 24 V spring-type terminals Overall width 22.5 mm
Product
Article Number (Market Facing Number)3RK2402-2MG00-2AA2
Product DescriptionAS-i SlimLine Compact module SC22.5 digital, A/B slave 4 DI/2 RQ, IP20 4 x inputs for 3-wire sensor Sensor supply can be switched over 2 x outlet relay 1 A DC 24 V spring-type terminals Overall width 22.5 mm