3RK2402-2CG00-2AA2
3RK2402-2CG00-2AA2
3RK2402-2CG00-2AA2
Нет отзывов
Код товара: 3RK2402-2CG00-2AA2
В наличии много 1000 шт
AS-i SlimLine Compact module SC22.5 digital, A/B slave 4 DI/4 RQ, IP20 4 x inputs for 3-wire sensor Sensor supply can be switched over 4 x output relay 1 A 24 V DC spring-type terminals Overall width 22.5 mm
Product
Article Number (Market Facing Number)3RK2402-2CG00-2AA2
Product DescriptionAS-i SlimLine Compact module SC22.5 digital, A/B slave 4 DI/4 RQ, IP20 4 x inputs for 3-wire sensor Sensor supply can be switched over 4 x output relay 1 A 24 V DC spring-type terminals Overall width 22.5 mm