Huawei T-75-8-D44-35 - Huawei OptiX PTN 3900 Installation Material
Нет отзывов
Код товара: T-75-8-D44-35 - Huawei OptiX PTN 3900 Installation Material
В наличии много 1000 шт
Магистральный кабель, 35 м, 75 Ом, 8E1, 2,2 мм, D44M-I, SYFVZP75-1,2/0,25*16(S)-I, -45 град.
номер части 04120106
Категория скидки Установочный материал
Линейка продуктов Сеть
Единица измерения ПКС
Название:
Detail:Магистральный кабель, 35 м, 75 Ом, 8E1, 2,2 мм, D44M-I, SYFVZP75-1,2/0,25*16(S)-I, -45 град.
Наличие:Item Backordered
Условие:New
Характеристики
Application High-Frequency Transmission
Brand Huawei
Cable Type SYFVZP75-1.2/0.25*16(S)-I
Capacity 8E1
Conductor Material Copper
Connector Material Nickel-plated Brass
Connector Type D44M-I
Diameter 2.2mm
Frequency Range 0-2200 MHz
Impedance 75 ohm
Insulation Material Foam Polyethylene
Length 35m
Maximum voltage 300V
Minimum Bend Radius 12.7mm
Model T-75-8-D44-35
Operating Temperature -45°C