Huawei OSM080C01 - Huawei OptiX PTN 3900 SFP Module
Нет отзывов
Код товара: OSM080C01 - Huawei OptiX PTN 3900 SFP Module
В наличии много 1000 шт
номер части 34060875
Модель OSM080C01
Категория скидки SFP-модуль
Линейка продуктов Сеть
Единица измерения ПКС
Характеристики
Application Long-haul and Metropolitan Area Network
Brand Huawei
Compliance RoHS, CE
Connector Type Angled LC
Data Rate 41.25Gb/s
Dimensions (HxWxD) 14.6mm x 80mm x 144.8mm
Form Factor CFP
Interface 4*10
Maximum Distance 80km
MTBF 1,000,000 hours
Operating Temperature Range 0°C to 70°C
Power Consumption 20W
Product Code OSM080C01
Product Name OSM080C01
Sensitivity -22dBm
Storage Temperature Range -40°C to 85°C